na Radiu Slovenija -Val 202.

audio

Moje misli....

ODBOJKA 1 DOL NOVA KBM MARIBOR BOLJŠA

Odbojkarice Luke Koper so v še zadnji zaostali tekmi druge tretjine prvega dela 1A. DOL izgubile proti ekipi Nove KBM Branik z 0 : 3.

lika kp

Po začetnih menjavah točk so pobudo v prvem nizu prevzele domačinke in povedle 5 : 2. Prednost so, predvsem na račun preudarnih zaključnih udarcev in varanja Nine Đukič, ohranile in večale vse do 11 : 6, ko je gostujoči trener Samo Miklavc posegel po odmoru.

Več

1 DOL KOPRČANKE DO PRVE ZMAGE V LETU 2021

13 / januari 2021
ANKARAN - LUKA KOPER 0:3 (24:26,17:25,25:27

Pred tekmo sta si Ankaran in Koper na lestvici delila 7. in 8. mesto s po petimi točkami, kar je napovedovalo izenačen dvoboj.
139390814 10219479874655921 3801341957732747232 o

Prvi niz se je pričel z obojestranskim izmenjavanjem točk. Domače so si v nadaljevanju ustvarile prednost treh točk pri izidu 17:14 in 20:17. Z delnim izidom 5:0 so gostje povedle 20:22, sledili so trije uspešni domači napadi ter ponovno vodstvo 23:22. V zaključku niza je rutinirano odigrala Smolnikova in Koper popeljala v vodstvo. Ankarančanke so v uvodnem nizu zgrešile kar osem servisov, Koper pa le enega.