Prijava za administratorja in lastnika ! Hvala

Prijava

Beograd 2009

POKAL SLOVENIJE ZA MOŠKE, ZASLUŽENO CALCIT IZ KAMNIKA

Po dolgih 15-tih letih se je pokalna lovorika ponovno preselila v Kamnik in to več kot zasluženo so varovanci trenerja Marka Brumna s 3:1( 23,-20,22, 16) premagali favorizirano ekipo ACH volley iz Ljubljane

safe image

Za razliko pod ženskega finalnega obračuna je bilo tokrat pričakovati več borbenosti in tudi velik odpor domačih odbojkarjev proti gostom iz Ljubljane. Že uvodni niz je pokazal da  bo tokrat popolnoma drugače in da se bo treba za končni uspeh močno potruditi. Po nekoliko presenetljivi zmagi v prvemm nizu so se varovanci trenerja Bogdana Kotnika le zbrali in slavili v drugem nizu a to ni bilo dovolj saj sta se pri domačih razigrala brata Štern in tako za sabo povlekla celotno ekipo,ki je na koncu slavila s 25:22.

V pričakovanju četrtega niza so ljubitelji odbojke v Kamniku ,predvsem pa navijači ACH volleya želeli videti  še lepšo končnico a temu ni bilo tako. Domači so dominirali v vseh elementih odbojkarske igre. Trener gostov Kotnik je  poiskupšal z več menjavami zaustaviti ritem domačih a mu to ni uspelo. Domačini so na krilih Žige Šterna,ki je bil za goste tokrat nerešljiva uganka z lahkoto osvojili odločilni niz in stem zasluženo tudi   pokal Slovenije.