NASLOVNICA OK

ARCOBALENO/MAVRICA KLONILA PO PETIH NIZIH

Mavrica – Voley Club TS 2:3 (25:23, 19:25, 21:25, 6:15)
041 odbDligaZ Zalet Mavrica
V zaostali tekmi rednega dela prvenstva D lige so se mlade odbojkarice Arcobalena/ Mavrice iz Gorice odlično upirale trenutno drugouvrščeni ekipi Volley club iz Trsta.
Štandrež; torek, 5. decembra 2017 (20.30)
Mavrica – Voley Club TS 2:3 (25:23, 19:25, 25:21,21:25, 6:15)
MAVRICA: I. Petruz 17, Andriolo 12, Borsi 17, Paulin 5, Tosolini 3, Cotič 6, Soprani , Doria, Scocco 1, Deiuri, J. Petruz, De Filpo libero 1, Leopuschech libero 2; trener Jerončič
Po nekoliko presenetljivo zmagi v prvem nizu so Borsijeva in soigralke  v nadaljevanju le nekoliko popustile in dovolile izkušeni ekipi iz Trsta da se je pobrala in v nadaljevanju slavila tako v drugem kot tudi v tretjem nizu.
V četrtem so domačinke ponovno zaigrale tako kot znajo in niz je po pričakovanjih ostal v Štandrežu. V odločilnem petem nizu pa so domače odbojkarice  slabo začele predvsem je odpovedal sprejem začetnih udarcev in posledično je bil slabši tudi napada. Gostujoče odbojkarice so povedle z 5:0 in tudi  z 6:1, kar je bil znak da  bodo Cotičeva & co niz izgubile, saj so tržačanke znale izkoristiti svojo izkušenost in niz na koncu zmagale s 15:6.