ARCOBALENO/MAVRICA PORAZ MLADINK V TRSTU

ASD SANT'ANDREA S.VITO MAVRICA ARCOBALENO 3 - 0 (25-1725-2225-14)

Arcobaleno/mavrica : Petruz 7, Borsi 9. Scocco 10, Paulin 5,Tosolini 6, Cotič 5, DDeiuri 0, Doria 1, Leopuscech (L)
 30656281 10216414688547838 3516533087921780297 n
Že sam začetek tekme ni veliko obetal saj so domačinke takoj povedle s 4:0 in 8:2, to pa predvsem na račun nezbranosti in  prevč napag gostij iz Gorice.
V nadaljevanju so se Borsijeva  & Co le zbrae in z nekaj uspešnimi akcijami in predvsem napadi dale vedeti da lahko igrajo tudi z boljšimi nasprotnicami. A kot rečeno dekleta so se preveč  pozno prebudile in niz je pripadel domačinkim. Drugi niz je  bi povsme izenačen in vse je že kazalo da bo Arcobaleno/ Mavrica v Trstu osvojil niz saj so odbojkarice prikazale  zelo solidno igro a  so po dvajseti točki napravili 4 zaporedne  lastne napake in tudi drugi niz je pripadel odbojkaricam trenerja Begića.Kot da bi  poraz v drugem nizu vplival na sam potek v nadaljevanju saj so domačinke tudi tokrat hitro povedle in zasledovanje  goričankam ni uspelo predvsem preveč napak pri sprejemanju začetnih udarcev,kjer prosta igralka  Alessija Leopuscech ni imela svojega dne. Domačinke so prednost hitro povečevale in zmaga je ostala na tržaškem.