Prijava za administratorja in lastnika ! Hvala

Prijava

Beograd 2009

ODBOJKA 1 DOL A-1 PONOVNO ZAPRAVLJENO VODSTVO KOPERČANK

Odbojkarice OK Luke Kopra so že vodile z 0:2 a na koncu je zmaga pripadla borbenim domačinkam

ATK Grosuplje: OK Luka Koper 3:2 ( 24:26,24:26,25:17,28:26, 15:11)

Prvi niz so bolje odprle koperčanke, ki so rahlo prednost držale vse do končnice. Pri rezultatu 24:24 so domače igralke prvič priključile a gostje so bile bolj zbrane v zaključku in s svojo drugo zaključno žogo osvojile prvi niz z 24:26.

119982321 3403893443027645 6931798487935442200 o

Drugi niz so ponovno bolje pričele gostje. Svojo prednost so držale do sredine niza, ko so se domačinke z dobrimi točkami uspele vrniti v igro. Nadaljevanje niza je bil izenačen. V končnici pa so bile ponovno odločnejše gostje, ki so dobile tudi drugi niz na razliko 24:26.

V tretjem nizu so bile odločnejše domačinke. Skozi celoten niz so kazale boljšo in preudarnejšo igro in zasluženo slavile s 25:17.

V četrtem nizu sta obe strani prikazali borbeno in požrtvovalno igro. Koprčanke niso izkoristile zaključne žoge v napadu za zmago na tekmi. Zato se je pa srečno končal za domačo ekipo 27:25.

Peti niz so bolje odprle Grosupeljčanke, ki so bile v uvodnih točkah odločnejše in povedle s 7:2. Vendar se gostje niso predale. Približale so se na dve točki zaostanka 11:9. Ponovno je sledila napeta končnica. Po zaporednih napakah gostij je domača ekipa prišla do vodstva 13:9. Koprčanke so poizkusile s pritiskom na servisu, kar se jim je obrestovalo 13:11. Z uspešnim napadom Mijočeve pa so grosupeljčanke prišle do prve zaključne žoge katero so tudi izkoristile (15:11).

Najuspešnejše pri domačinkah so bile: Mijoč 22, Maček 21, Pavič 18.

Pri gostjah so iztopale: Đukič 27, Kaker 14, Kolbl 12.