ODBOJKA POKAL SLOVENIJELAHKO BI IZTRŽILI VEČ

Ljubljana, 28.9.2022

Pokalna tekma OK Vital II Ljubljan: OK Bled 3:1 ( 25:10,25:27, 25:20, 25:14)
OK Bled: Jakopič (L1)Jarkovič, Prevc- Jonke (Kap)Kranjec, Grilc, Rejc, Ulčar (L2),Berce, Okanović, Horvat.
309429236 10222639302759649 7737430981909116238 n
V prvi "uradni" tekmi v novi sezoni se Blejke iz Ljubljane vračajo z porazom in s tem so zaključile letošnje pokalno tekmovanje. Prvi niz ni obetal kaj posebnega saj so domačine visoko povedle in na koncu niz tudi zasluženo zmagale.
309573746 10222639303439666 3198965065256880146 n
V drugem so se Jakopičeva &Co le zbrale in pokazale dopadljivo igro in ob zaključku niza tudi visoko vodile a dovolile domačinkam da so rezultat izenačile na 25 točki a so gostje le uspele na koncu slaviti v drugem nizu.
Tudi v tretjem so bile Gorenjke boljše in vodile vse do 18:16 nakar je sledil padec v igri gostij predvsem ni delovala igra v obrambi ( prikaz na 1 fotografiji) in domačinke so z dobro igro in tudi solidnimi začetnimi udarci povsem razorožile ekipo Bleda, ki je morala priznati poraz v tretjem nizu. Kot da je tretji niz pustil posledice se Blejke nikakor niso več vrnile v igro in Vital II zmagal in zasluženo napreduje v pokalnem tekmovanju sezone 2022/23. Ekipo OK Bleda čakajo že v nedeljo kvalifikacijske tekme kadetinj za nastop v 1 Kadetski ligi. Nasprotnice sta ekipi ŽOK Triglav iz Kranja in Calcita iz Kamnika.