OK Prochrom Bled: POK Krško 2:0 ( 27:25,25:21)
OK Vital IV Ljubljana : OK Prochrom Bled 0:2 ( 13:25,18:25)

WEBBB OK
OK Prochrom Bled: Prevec- Jonke 16, Berce 17,Jarkovič 8, Horvat 2, Rejc 3,Gale 1, Kranjec 6,Justin 1, Repinc 9, Jakopič (L1), Ulčar (L2) Gril 0 Trenerja Jerončič in Anja Gril
V svojem prvem nastopu v 2 kadetski ligi so odbojkarice OK Prochrom Bled gostovale v Ljubljani in se domov vračajo z dvema gladkima zmagama. V prvi tekmi so Gorenjke igrale proti POK iz Kraškega in po nekaj težavah v prvem nizu tekmi uspešno zaključile sebi v prid. V prvem nizu so gostje igrale v »krču« in nikakor se niso uspele pokazati prave igre celo vodstvo 23:19 in 24.21 ni bilo dovolj da bi prvi niz takoj zaključile. Po učinkovitih napadih tako kapetanke Klementine, kot korektorice Ele Berce je OK niz le uspele zmagati. V nadaljevanju so Kranjec, Jakopič,Horvat in ostale le pokazale željeno predstavo in set uspešno pripeljale do konca.

V drugi tekmi so se odbojkarice OK Prochrom Bleda pomerile z OK Vitalom iz Ljubljane in v celotnem srečanju pokazale dopadljivo igro in najprej gladko osvojile prvi niz in z podobnim rezultatom tudi drugega. Podčrtati velja da so v igro vstopile vse igralke nekatere celo prvič. Tako je na mestu korektorice občasno zaigrala Neja Justin, v vlogi druge organizatorke pa mlada (2009) Teja Gril, svojo priložnost pa je dobila tudi Lilu Repnc za katero je bil to sploh prvi nastop v ekipi. Na centru je ob Piji Rejc zaigrala Anja Gale in svojo nalogo zadovoljivo opravila. Ob tem pa se vse bolj uveljavlja sistem igre z dvema prostima igralkama Julija Jakopič igra v obrambi medtem ko mlada Medeja Ulčar (2009) na sprejemu servisa. Naslednja dva decembrska turnirja kadetske 2 lige bosta potekala doma na Bledu. In sicer prvi 4 12.2022 in drugi 18.12.2022 prav tako v športni dvorana na Bledu. ČESTITKE ekipi !