2. MEMORIALNI TURNIR LADISLAVA LOVIŠČKA - SLAVKA

2nd MEMORIAL TOURNAMENT OF LADISLAV LOVIŠČEK - SLAVKO
(8.11.1952 - 17.5.2008 / 8th November 1952 - 17th May 2008)
 

Nova Gorica, 22. maj 2010 / Nova Gorica (Slovenia), 22nd May 2010
 

Vabilo / Invitation
 

Na turnirju je sodelovalo šest ženskih mladinskih ekip. / Six youth women teams participated on the tournament:

bullet

HIT Nova Gorica (Slovenija / Slovenia)

bullet

Luka Koper (Slovenija / Slovenia)

bullet

Eurokabel Neptun Kanal (Slovenija / Slovenija)

bullet

Ljubljana (Slovenija / Slovenija)

bullet

Bor Kinemax (Italija)

bullet

Menokal Vivil (Italija)
 

Sodnika / Arbiters: Rok Magajne, Viktor Vilalba
Zapisnikarji / Scorers: Tjaša Trampuž, Lana Komel, Rebeka Frelih, Maja Pahor, Sara Kleč, Sara Skočir
 

Rezultati / Results:

Skupina A / Group A:

HIT Nova Gorica – Ljubljana 0:2 (14:21, 12:21)
Ljubljana – Menokal Vivil 2:0 (21:15, 21:13)
HIT Nova Gorica – Menokal Vivil 2:0 (21:9, 21:17)

Skupina B / Group B:

Eurokabel Neptun – Luka Koper 1:2 (11:21, 21:12, 9:15)
Luka Koper – Bor Kinemax 2:0 (21:18, 21:13)
Eurokabel Neptun – Bor Kinemax 2:0 (21:15, 21:11)

Polfinale / Semifinal:

HIT Nova Gorica – Luka Koper 0:2 (21:13, 21:18)
Ljubljana – Eurokabel Neptun Kanal 2:0 (21:9, 21:10)

Tekma za 5. mesto / Match for 5th place:

Bor Kinemax – Menokal Vivil 1:2 (22:20, 15:21, 6:15)

Tekma za 3. mesto / Match for 3th place:

HIT Nova Gorica – Eurokabel Neptun Kanal 2:1 (19:21, 21:14, 15:4)

Finale:

Ljubljana – Koper 2:0 (25:22, 25:10)
 

Vrstni red / Final standings:

1. Ljubljana
2. Luka Koper
3. HIT Nova Gorica
4. Eurokabel Neptun Kanal
5. Menokal Vivil
6. Bor Kinemax


Naj igralka / Best player: Nina Borse (Luka Koper)
Naj blokerka / Best blocker: Tisa Ljubetič (Ljubljana)
Naj libero / Best libero: Iva Kljajič (Ljubljana)
Naj podajalka / Best setter: Barbara Duvnjak (Ljubljana)
 

Zaključni govor sina Matjaža / Final speech of Ladislav's son Matjaž (SLO / ITA)

Fotografije (198) / Photos (198): 1-66    67-132    133-198

Filmčki (6) / Video clips (6)